O mnie

Hej! Nazywam się Michał, moje dwie największe pasje to gotowanie i fotografia, lubię eksperymentować w kuchni i próbować nowe smaki. Na co dzień przygotowuję nowe przepisy, biegam, jeżdżę na rowerze i robię zdjęcia.

Blog powstał z połączenia moich dwóch największych pasji: gotowania i fotografii, ale także dlatego że chciałem mieć miejsce w którym mógłbym gromadzić przepisy które już wypróbowałem i z których byłem zadowolony. Przepisy z których chciałbym korzystać na co dzień, wiedząc że są już sprawdzone i nie sprawią żadnej kuchennej tragedii. Stwierdziłem że nie będę zachowywać tych przepisów tylko dla siebie, zwłaszcza w sytuacji kiedy spora cześć przepisów modyfikowałem, dlatego stworzyłem bloga. Prosto w Smak motywuje mnie do modyfikowania i tworzenia nowych przepisów, do robienia potraw których wcześniej bym nie robił a także do robienia systematycznie zdjęć.

Na blogu publikowane są głównie przepisy które są proste i smaczne. Oczywiście zdaję sobie sprawę że termin ‚proste’ może dla każdego oznaczać coś innego, zależnie od poziomu kulinarnych umiejętności 😉 Jeżeli przepisy są trochę trudniejsze to wtedy staram się je tłumaczyć w zrozumiały sposób i podawać wskazówki które pomogą w przygotowaniu przepisu takiego przepisu. Jeżeli macie pytania odnośnie przygotowywania przepisów, śmiało piszcie w komentarzach.

Wszystkie znajdujące się na blogu potrawy sam przygotowałem i zrobiłem do nich zdjęcia.

Mam nadzieję że znajdziesz tutaj coś dla siebie i jeszcze nieraz odwiedzisz bloga Prosto w Smak 🙂

Dzięki za odwiedziny ! 🙂

Moje Najnowsze Przepisy